Mobile Number (2.0.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Country
bg: Страна

en: Required
bg: Задължително

en: All
bg: Всички

en: Optional
bg: По желание

en: Field settings
bg: Настройки на полето
