Mobile Number (2.0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: Field settings
dz: ས་སྒོ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
