Mobile Number (2.0.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Country
hy: Երկիր

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Field settings
hy: Դաշտի պարամետրեր
