Mobile Number (2.0.1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Country
ja: 国

en: Required
ja: 必須

en: All
ja: すべて

en: Optional
ja: 任意

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Not Installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Country code
ja: 国コード

en: Field settings
ja: フィールドの設定

en: Country name
ja: 国名

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Unique
ja: ユニーク

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Storage settings
ja: ストレージ設定

en: Advanced elements
ja: 高度な要素
