Mobile Number (2.0.2) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Country
sv: Land

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: All
sv: Alla

en: Widget settings
sv: Inställningar för widget

en: Optional
sv: Valfritt

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Not Installed
sv: Inte installerad

en: Installed
sv: Installerad

en: Country code
sv: Landskod

en: Field settings
sv: Inställningar för fält

en: Country name
sv: Namn på land

en: Verify
sv: Verifiera

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Unique
sv: Unik

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Invalid code.
sv: Ogiltig kod.

en: Storage settings
sv: Inställningar för lagring

en: Advanced elements
sv: Avancerade element
