Mobile Number (2.0.2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Country
cs: Země

en: Required
cs: Povinné

en: All
cs: Vše

en: Widget settings
cs: Nastavení widgetu

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Country code
cs: Kód země

en: Field settings
cs: Nastavení pole

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Unique
cs: Unikátní

en: Field types
cs: Typy polí

en: Storage settings
cs: Nastavení úložiště
