Mobile Number (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ
