Mobile Number (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം
