Mobile Number (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Required
ast: Requeríu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Optional
ast: Opcional

en: Installed
ast: Instaláu
