Mobile Number (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: Country
fr: Pays

en: Required
fr: Requis

en: Default
fr: Par défaut

en: Optional
fr: Facultatif

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: Not Installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Country Code
fr: Code pays

en: Country code
fr: Code pays

en: Resend
fr: Renvoyer

en: Country name
fr: Nom du pays

en: Verification
fr: Vérification

en: Verify
fr: Vérifier

en: Verified
fr: Vérifié

en: Field types
fr: Types de champs

en: Mobile Number
fr: Numéro de mobile
