Mobile Number (8.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង
