Mobile Number (8.x-1.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Country
hr: Država

en: Required
hr: Nužno

en: All
hr: Svi

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Installed
hr: Instaliran

en: Field settings
hr: Postavke polja
