Mobile Number (8.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Country
sk: Krajina

en: Required
sk: Povinné

en: All
sk: Všetky

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Installed
sk: Inštalované

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Field settings
sk: Nastavenie poľa

en: Country name
sk: Názov krajiny

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Field types
sk: Typy polí
