Mobile Number (8.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Country
fa: کشور

en: Required
fa: اجباری

en: All
fa: همه

en: Widget settings
fa: تنظیمات ابزارک

en: Optional
fa: اختیاری

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Installed
fa: نصب شده

en: Country code
fa: کد کشور

en: Field settings
fa: تنظیمات فیلد

en: Verification
fa: کلمه تایید

en: Verify
fa: بررسی درستی

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Storage settings
fa: تنظیمات ذخیره سازی
