Mobile Number (8.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Country
fi: Maa

en: Required
fi: Pakollinen

en: All
fi: Kaikki

en: Widget settings
fi: Widgettien asetukset

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Installed
fi: Asennettu

en: Country code
fi: Maakoodi

en: Field settings
fi: Kentän asetukset

en: Country name
fi: Maan nimi

en: Verify
fi: Tarkista

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Unique
fi: Yksilöllinen

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Storage settings
fi: Tallennusasetukset
