Mobile Number Login OTP (1.0.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Body
cs: Text

en: Item
cs: Položka

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Remove
cs: Odstranit

en: Weight
cs: Váha

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Login attempt failed for %user.
cs: Neúspěšný pokus o přihlášení %user.

en: About
cs: Popis

en: Login page
cs: Přihlašovací stránka

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
