Mobile Number Login OTP (1.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Login attempt failed for %user.
dz: %user་གི་དོན་ལུ་  ནང་བསྐྱོད་འབད་ནིའི་  དཔའ་བཆམ་མི་དེ་  འཐུས་ཤོར་བྱུང་ནུག
