Mobile Number Login OTP (1.0.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Item
eu: Elementua

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Log in
eu: Sartu

en: Add template
eu: Gehitu txantiloia

en: Login attempt failed for %user.
eu: Konexio-saioak huts egin du %user erabiltzailearentzako.

en: About
eu: (r)i buruz
