Mobile Number Login OTP (1.0.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Weight
fil: Timbang

en: Log in
fil: Lumagda
