Mobile Number Login OTP (1.0.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Item
is: Hlutur

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Weight
is: Vægi

en: Sender
is: Sendandi

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Login attempt failed for %user.
is: Innskráning mistókst hjá %user.

en: About
is: Um

en: Login page
is: Innskráningarsíða
