Mobile Number Login OTP (1.0.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Weight
lv: Svars

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Login attempt failed for %user.
lv: Pieslēgšanās mēģinājums lietotājam %user neizdevās.

en: About
lv: Par

en: Login failed
lv: Autentifikācija neizdevās

en: Login page
lv: Autorizācijas lapa

en: Weight for @title
lv: Svars @title
