Mobile Number Login OTP (1.0.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Item
pl: Element

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Remove
pl: Usuń

en: Weight
pl: Waga

en: Sender
pl: Nadawca

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Login attempt failed for %user.
pl: Próba zalogowania się użytkownika %user nie powiodła się.

en: About
pl: O stronie

en: Login failed
pl: Nieudane logowanie

en: Add more
pl: Dodaj więcej

en: Template ID
pl: ID szablonu

en: Login page
pl: Strona logowania

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Login attempt failed from %ip.
pl: Próba zalogowania się użytkownika z adresu %ip nie powiodła się.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
pl: Wykryto zbyt wiele nieudanych prób logowania z tego adresu IP.  Adres został tymczasowo zablokowany. Należy spróbować lub <a href=":url">poprosić o nowe hasło</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
pl[0]: Odnotowano więcej niż jedną nieudaną próbę logowania na to konto. Konto zostało tymczasowo zablokowane. Należy spróbować później lub <a href=":url">poprosić o nowe hasło</a>.
pl[1]: Odnotowano więcej niż @count nieudane próby logowania na to konto. Konto zostało tymczasowo zablokowane. Należy spróbować później lub <a href=":url">poprosić o nowe hasło</a>.
pl[2]: Odnotowano więcej niż @count nieudanych prób logowania na to konto. Konto zostało tymczasowo zablokowane. Należy spróbować później lub <a href=":url">poprosić o nowe hasło</a>.

en: Resend OTP
pl: Wyślij ponownie OTP
