Mobile Number Login OTP (1.0.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Weight
sr: Тежина

en: Log in
sr: Пријави се

en: Login attempt failed for %user.
sr: Покушај пријављивања није успео за корисника %user.

en: Login page
sr: Страница за пријављивање

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
