Mobile Number Login OTP (1.0.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Item
te: అంశం

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Weight
te: భారం

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Login attempt failed for %user.
te: %user యొక్క ప్రవేశ ప్రయత్నం విఫలమైంది.

en: About
te: గురించి
