Mobile Number Login OTP (1.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Body
ur: متن

en: Item
ur: شے

en: Type
ur: قِسم

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Weight
ur: وزن
