Mobile Number Login OTP (1.0.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Weight
az: Çəki

en: Log in
az: Loqin

en: Login attempt failed for %user.
az: %user üçün giriş cəhdi uğursuz oldu.

en: About
az: Haqqında

en: Login page
az: Giriş səhifəsi

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki

en: Login attempt failed from %ip.
az: %ip -dən daxil olmaq cəhdi uğursuz oldu.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
az: IP ünvanınızdan çoxlu uğursuz giriş cəhdləri. Bu IP ünvanı müvəqqəti olaraq bloklanıb. Daha sonra yenidən cəhd edin və ya <a href=":url">yeni parol tələb edin</a>.
