Mobile Number Login OTP (1.0.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Item
be: Элемент

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Remove
be: Выдаліць

en: Weight
be: Вага

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Login attempt failed for %user.
be: Памылка ўваходу ў сістэму для %user.

en: About
be: Аб

en: Login page
be: Старонка ўваходу

en: Weight for @title
be: Вага для @title
