Mobile Number Login OTP (1.0.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Weight
bg: Тегло

en: Log in
bg: Вход

en: Add template
bg: Добавяне на шаблон

en: Login attempt failed for %user.
bg: Неуспешен опит за идентификация на потребителя %user.

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
