Mobile Number Login OTP (1.0.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Login attempt failed for %user.
bo: %user་ཡིས་ནང་འཇུག་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Login page
bo: ནང་འཇུག་ངོས

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
