Mobile Number Login OTP (1.0.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Item
da: Element

en: Actions
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Weight
da: Vægt

en: Sender
da: Afsender

en: Log in
da: Log ind

en: Add template
da: Tilføj skabelon

en: Login attempt failed for %user.
da: Login-forsøg mislykkedes for %user.

en: About
da: Om

en: Login failed
da: Login mislykkedes

en: Add more
da: Tilføj mere

en: Login page
da: Login-side

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Login attempt failed from %ip.
da: Login-forsøg mislykkedes fra %ip.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
da: Der har været for mange mislykkede login-forsøg fra din IP-adresse. Denne adresse er midlertidigt blokeret. Prøv igen senere eller <a href=":url">bestil en ny adgangskode</a>.
