Mobile Number Login OTP (1.0.1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Item
et: Kirje

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Weight
et: Kaal

en: Sender
et: Saatja

en: Send SMS
et: Saada SMS

en: Log in
et: Sisene

en: Login attempt failed for %user.
et: Kasutaja %user sisenemine nurjus.

en: About
et: Programmist

en: Login page
et: Sisselogimise lehekülg

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Template content
et: Malli sisu

en: Login attempt failed from %ip.
et: Sisselogimiskatse ebaõnnestus IP-lt %ip.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
et: Sellelt IP aadressilt on tehtud liiga palju ebaõnnestunud sisselogimise katseid. IP aadress on hetkel ajutiselt blokeeritud. Proovi hiljem uuesti või <a href=":url">küsi uus parool</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
et[0]: Selle kontoga on üritatud ebaõnnestunult sisse logida rohkem kui üks kord ning on seetõttu blokeeritud. Proovi hiljem uuesti või <a href=":url">loo uus parool</a>.
et[1]: Selle kontoga on üritatud ebaõnnestunult sisse logida rohkem kui @count korda ning on seetõttu blokeeritud. Proovi hiljem uuesti või <a href=":url">loo uus parool</a>.
