Mobile Number Login OTP (1.0.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Item
fi: Nimike

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Weight
fi: Paino

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Login attempt failed for %user.
fi: Käyttäjän %user kirjautumisyritys epäonnistui.

en: About
fi: Tietoja

en: Add more
fi: Lisää lisää

en: Login page
fi: Kirjautumissivu

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Login attempt failed from %ip.
fi: Kirjautuminen epäonnistui IP-osoitteesta %ip.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
fi: IP-osoitteestasi on tehty liian monta epäonnistunutta kirjautumisyritystä ja se on väliaikaisesti estetty. Yritä uudelleen tai <a href=":url">vaihda salasana</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
fi[0]: Tälle käyttäjätilille on ollut useampi kuin yksi epäonnistunut sisäänkirjautuminen ja tilin käyttö on tilapäisesti estetty. Yritä myöhemmin uudelleen tai <a href=":url">pyydä uusi salasana</a>.
fi[1]: Tälle käyttäjätilille on ollut useampia kuin @count epäonnistunut sisäänkirjautuminen ja tilin käyttö on tilapäisesti estetty. Yritä myöhemmin uudelleen tai <a href=":url">pyydä uusi salasana</a>.
