Mobile Number Login OTP (1.0.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Item
gu: નંગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: About
gu: વિશે
