Mobile Number Login OTP (1.0.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Item
he: פריט

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Weight
he: משקל

en: Sender
he: שולח

en: Log in
he: כניסה

en: Login attempt failed for %user.
he: נסיון כניסה למערכת נכשל עבור  %user.

en: About
he: אודות

en: Login failed
he: ההתחברות נכשלה

en: Login page
he: דף כניסה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
