Mobile Number Login OTP (1.0.1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Item
hr: stavka

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Weight
hr: Težina

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Log in
hr: Prijava

en: Login attempt failed for %user.
hr: Neuspjeo pokušaj prijave od %user.

en: About
hr: Opis

en: Template ID
hr: ID predloška

en: Login page
hr: Stranica prijave

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
