Mobile Number Login OTP (1.0.1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Body
km: តួ

en: Item
km: ធាតុ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Log in
km: ចូល

en: Login attempt failed for %user.
km: ការ​ព្យាយាម​ចូល​សម្រាប់ %user បាន​បរាជ័យ ។

en: About
km: អំពី

en: Login page
km: ទំព័រ​ចូល

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
