Mobile Number Login OTP (1.0.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Weight
lt: Svoris

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Add template
lt: Pridėti šabloną

en: Login attempt failed for %user.
lt: Prisijungimas nepavyko - %user.

en: About
lt: Apie

en: Login page
lt: Prisijungimo puslapis

en: Weight for @title
lt: @title svoris
