Mobile Number Login OTP (1.0.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: Remove
mg: Esory

en: Log in
mg: Fidirana
