Mobile Number Login OTP (1.0.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Weight
mn: Жин

en: Log in
mn: Нэвтрэх
