Mobile Number Login OTP (1.0.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Weight
mr: मुल्य

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Login attempt failed for %user.
mr: %user ची येण्याची नोंद असफल
