Mobile Number Login OTP (1.0.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: About
ne: बारेमा
