Mobile Number Login OTP (1.0.1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Actions
nl: Acties

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Sender
nl: Afzender

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Send SMS
nl: SMS versturen

en: Log in
nl: Inloggen

en: Login attempt failed for %user.
nl: Login mislukt voor %user.

en: About
nl: Over

en: Login failed
nl: Login mislukt

en: Add more
nl: Meer toevoegen

en: Login page
nl: Inlogpagina

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Mobile Number
nl: Gsm-nummer

en: Login attempt failed from %ip.
nl: Login mislukt vanaf %ip.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
nl: Te veel inlogpogingen vanaf dit IP-adres. Dit IP-adres is tijdelijk geblokkeerd. Probeer het opnieuw of <a href=":url">vraag een nieuw wachtwoord aan</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
nl[0]: Er zijn meerdere mislukte pogingen gedaan om in te loggen met dit account. Het account is tijdelijk geblokkeerd. Probeer het later opnieuw of <a href=":url">vraag een nieuw wachtwoord aan</a>.
nl[1]: Er zijn meer dan @count pogingen gedaan om in te loggen met dit account. Het account is tijdelijk geblokkeerd. Probeer het later opnieuw of <a href=":url">vraag een nieuw wachtwoord aan</a>.

en: Resend OTP
nl: OTP opnieuw verzenden
