Mobile Number Login OTP (1.0.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Item
oc: Element

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Weight
oc: Pes

en: Log in
oc: Se connectar

en: Login attempt failed for %user.
oc: Fracàs de connexion per %user.

en: About
oc: A prepaus

en: Add more
oc: Rapondre

en: Login page
oc: Pagina de connexion

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
