Mobile Number Login OTP (1.0.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Weight
os: Уæз
