Mobile Number Login OTP (1.0.1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Item
sv: Artikel

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Remove
sv: Ta bort

en: Weight
sv: Vikt

en: Sender
sv: Avsändare

en: Log in
sv: Logga in

en: Login attempt failed for %user.
sv: Inloggning misslyckades för %user.

en: About
sv: Om

en: Login failed
sv: Inloggning misslyckades

en: Add more
sv: Lägg till fler

en: Login page
sv: Inloggningssida

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Login attempt failed from %ip.
sv: Inloggningsförsök misslyckades från %ip.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
sv: För många försök att logga in från din IP-adress har misslyckats. Denna IP-adress är tillfälligt spärrad. Försök igen senare eller <a href=":url">begär ett nytt lösenord</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
sv[0]: Det har gjorts mer än ett misslyckat inloggningsförsök för detta konto. Kontot är tillfälligt spärrat. Försök igen senare eller <a href=":url"> begär ett nytt lösenord </a>.
sv[1]: Det har gjorts mer än @count misslyckade inloggningsförsök för detta konto. Kontot är tillfälligt spärrat. Försök igen senare eller <a href=":url"> begär ett nytt lösenord </a>.
