Mobile Number Login OTP (1.0.1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Item
th: รายการ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Remove
th: เอาออก

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Mobile
th: มือถือ

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Login attempt failed for %user.
th: %user ล็อกอินไม่สำเร็จ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: Login attempt failed from %ip.
th: พยายามเข้าสู่ระบบล้มเหลวจาก  %ip
