Mobile Number Login OTP (1.0.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Body
am: አካል

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Weight
am: ክብደት

en: Log in
am: ግባ
