Mobile Number Login OTP (1.0.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Type
bn: টাইপ

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Weight
bn: ভর

en: Log in
bn: প্রবেশ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
