Mobile Number Login OTP (1.0.2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Weight
el: Βάρος

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Log in
el: Είσοδος

en: Login attempt failed for %user.
el: Απέτυχε η απόπειρα εισόδου για το λογαριασμό %user.

en: About
el: Περί

en: Login page
el: Σελίδα εισόδου

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
