Mobile Number Login OTP (1.0.2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Item
hi: वस्तु

en: Type
hi: प्रकार

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Weight
hi: मान

en: Sender
hi: प्रेषक

en: Log in
hi: प्रवेश

en: Login attempt failed for %user.
hi: सदस्य %user का आने की सूचना देने का प्रयास असफल रहा।

en: About
hi: के बारे में

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
